Projekt rewitalizacji z pozwoleniem na budowę

kon220

3 października Burmistrz Gminy Rawicz i Naczelnik Wydziału Inwestycji i Rozwoju na konferencji dla mediów oficjalnie poinformowali o złożeniu przez projektanta (przyp. że był nim Roman Rutkowski z Wrocławia) projektu rewitalizacji rynku i deptaków wraz z pozwoleniem na budowę.

Opis pełny branży architektonicznej

Projekt przebudowy Rynku i deptaków Wojska Polskiego ma stanowić spójną koncepcję przestrzenno-materiałową, będącą nie tylko rewaloryzacją przestrzeni objętych opracowaniem, ale również narracją budującą tożsamość Rawicza wśród mieszkańców i opowiadającą historię miasta turystom.

Spotkanie informacyjne 12 lipca

Burmistrz Gminy Rawicz zaprasza na spotkanie informacyjne w sprawie odnowy rynku i deptaków. Spotkanie odbędzie się 12 lipca 2017 roku o godzinie 18:30 w Urzędzie Miejskim Gminy Rawicz, przy ulicy Piłsudskiego 21 w sali 102.

Konsultacje społeczne - czekamy na Twoją opinię

W środę 26 kwietnia o godzinie 17.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego Gminy Rawicz odbędzie się spotkanie dotyczące rewitalizacji rynku i reorganizacji ruchu w centrum. Burmistrz Gminy Rawicz zaprasza wszystkich zainteresowanych i chcących uczestniczyć w tworzeniu ostatecznego projektu.

Architekt przedstawił wstępną koncepcję rewitalizacji

W piątek, 7 kwietnia w Urzędzie odbyła się konferencja prasowa, podczas której architekt, Roman Rutkowski przedstawił koncepcję rewitalizacji rynku i deptaków w Rawiczu. Po spotkaniu z mediami z założeniami projektu zapoznali się miejscy radni.

Konferencja prasowa - nowy rynek dla Rawicza

7 kwietnia w Urzędzie Miejskim odbyła się konferencja prasowa, podczas której architekt, Roman Rutkowski przedstawił koncepcję rewitalizacji rynku i deptaków w Rawiczu. Omówiono również koncepcję zmiany organizacji ruchu. Po spotkaniu z mediami z założeniami projektu zapoznali się miejscy radni.

TOP

THEME OPTIONS

Header type:
Theme Colors:
Color suggestions *
THEME
* May not have full accuracy!